Naszym klientom oferujemy szereg działań eksperckich będących kompilacją przemyślanych i uzupełniających się usług. Model naszych działań rynkowych kształtował się ponad 10 lat na bazie wnikliwego poznawania rynku i oczekiwań Klientów. Stąd wiemy jak dostosować naszą organizację do maksymalnego wspierania i zabezpieczania ich funkcji rynkowych oraz jednoczesnej optymalizacji kosztów realizowanych zadań.

Nasz pomysł

na działania

Wiemy, że outsourcing usług w naszym wydaniu jest opłacalny.

Aktualne ogłoszenia:

Podejmując współpracę z nami masz do dyspozycji szereg ekspertów i specjalistów. Nasze kompetencje są zróżnicowane ale zawsze dostosowane do danego projektu, czy też indywidualnego jednostkowego zlecenia. Dzielimy się wiedzą, energią do działania i zaangażowaniem.

Niezależnie od modelu współpracy jaką podejmujemy, zapewniamy najwyższy standard naszych działań, świetną organizację pracy oraz osobistą gwarancję naszego Zespołu do budowania partnerskich relacji biznesowych na lata. 

Nasz Zespół

Relacje

Działamy niezależnie


od ponad 5 lat

Kariera i rekrutacja

Nasz zespół potrzebuje wsparcia w rozwoju a nasza firma właściwej organizacji pracy, której kluczowym filarem są ludzie. Jeśli masz odpowiednią determinację do działania, właściwe kompetencje, wolę rozwoju oraz dbałość o swoją firmą i zespół współpracowników zapraszamy do złożenia aplikacji drogą mailową.

Rekrutujemy

Nasza historia

Nasz zespół

Eksperci Audytorzy

Konsultanci

Eksperci  -   Audytorzy   -   Konsultanci

Move-You.pl - design 2020

Copyright © 2015 -2020 Lotus Group. All rights reserved.

32 33 00003

office@lotusgroup.pl

Lotus Group Sp z o.o.

ul. Górnych Wałów 52/5     

44-100 Gliwice 

 

Nip: 969 161 22 29

Regon: 360872505; KRS 0000545626 Sąd Rejonowy w Gliwicach, Wydział X Gospodarczy KRS.​

 

Kontakt

Biuro:

790208553

Sprzedaż:

Mail:

Kontakt